Pregnyl Grecja 5000iu 1amp

Tymczasem poszukiwacze większych mięśni potrafią przyjmować go od 300 do nawet 5000 mg na tydzień. IA także zabezpieczyć się przed pojawieniem ginekomastii. Czy w związku z tym możemy spodziewać się zmiany samopoczucia. Zgłosiłeś tę opinię do moderacji zobaczukryj treść. Spokojnym, czasem dostojnym, a innym razem 16 letnim staruszkiem który popycha łapką piłeczkę dziecka, czy biega za gumkami do włosów wystrzelonymi z palca. Preparat stosuje się w celu złagodzenia reakcji alergicznych https://sterydyonlinepl.com/produkt/alfabolina-fiolka/ po ukąszeniu lub użądleniu przez owady, wypryskach, pokrzywkach, czy atopowym zapaleniu skóry. Preparat gwarantuje: odtrucie organizmu ptaka; uzupełnienie witamin i mikroelementów; odrobaczenie; poprawa przemiany materii. Badaniach nad działaniami niepożądanymi sterydów w proszkach do inhalacji. Zbliża się sezon jesiennych infekcji. Jeśli byłby dowód, że zarząd zna ten materiał filmowy, i że nie zaczął działać w związku z tym, albo jeśli uznał, że nie są to dla niego żadne argumenty, to myślę, że tak – odpowiedział Marian Rudnik. Do Europy przebył nieco później, po czym zadomowił się na dobre. We wtorek wyszła rano na spacer z mężem i nie wróciła. To dlatego wskazaniem do jego zażywania jest na przykład osteoporoza. Dystrybucja na terenie Polski: Polfa Warszawa S. Pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Jakoś tak się przyjęło, że służą one wyłącznie do spalania tkanki tłuszczowej i gubienia zbędnych kilogramów, ale niekoniecznie musi to być prawda. Chcemy bez żadnego skrępowania pokazać się na plaży lub na basenie. Skutkiem jest 60 tysięcy przedwczesnych zgonów rocznie.

13 mitów na temat wielka masa sterydy

Witam, choruję na RZS i jestem w leczeniu sterydami oraz metexemPrzeszłam covid 4 miesiące temu Ba

Pobierz aplikację mobilną Doz. Środek miejscowo znieczulający stanowi rozpuszczalnik dla sterydu i znieczula miejsce wstrzyknięcia, zmniejszając dyskomfort podczas zabiegu. Przewlekły lub ostry ból towarzyszy wielu osobom z chorobami zwyrodnieniowymi, stanami zapalnymi oraz urazami stawów. A rodzinna kazała za 2 dni przyjść i go zaszczepić bo ma zaległe szczepienie. Zwiększona beztłuszczowa masa mięśniowa pomoże również w podniesieniu tempa metabolizmu, umożliwiając bardziej efektywne spalanie tłuszczu. Przez pierwsze tygodnie życia najmniejsze noworodki wymagają ciągłego monitorowania czynności życiowych oraz specjalistycznej aparatury. U dziecka Mamusi, Mudżynka, na razie bez zmian, zamieszkał na klatce schodowej, wychodzi załatwiać się na dwór, po czym skacze przez zaspy, bo zima nie odpuszcza. Mind Development Academy Wojciech Nowosadaul. Bohaterem opowiadania jest Kosmogonik, inżynier, który rozjaśnia gwiazdy, aby pokonać ciemność. Po pierwsze, czeka go przynajmniej czasowa dyskwalifikacja. Co pyli w lipcu: babka lancetowata Rośnie niemal wszędzie, ale w lipcu okres najwyższego pylenia ma już za sobą – pyli słabo w całym kraju. Co zainspirowało mnie do napisania tego tekstu. W wykrywaniu AMD największe znacznie ma badanie dna oka ewentualnie z jego fotografią oraz optyczna koherentna tomografia siatkówki – badanie OCT. Przyjmowanie sterydów jest obarczone ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych.

20 miejsc, w których można uzyskać oferty na wielka masa sterydy

Co może być powodem opóźnienia miesiączki

Przy reumatoidalnym zapaleniu stawów. Ostatni dzień Lewandowskiego na urlopie. Unikajmy również stosowania maści czy kremów ze sterydem bezpośrednio pod pieluszkę dziecka. Reakcji ogólnych dotyczących całego organizmu: wśród osób dorosłych w Europie wynosi ona 0,6—3,5%, a w grupie dzieci szkolnych – 0,34%. Należy także pamiętać, że w przypadku pacjentów zakwalifikowanych do zabiegu operacyjnego, którzy w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy przyjmowali kortyzon. Ich stolec jest suchy i nie wydziela przykrego zapachu. Naturalnymi źródłami witaminy A są głównie marchew i dynia, ale można ją znaleźć w szpinaku, słodkim ziemniaku i wątrobie. Ja mialam wstrzykniety Durolane wczoraj w prawe kolano. Leki hamujące aktywność izoenzymu 3A4 cytochromu P450, w tym kobicystat należy unikać równoległego stosowania, a w razie konieczności takiego leczenia chory powinien pozostawać pod obserwacją, czy nie występują ogólnoustrojowe działania niepożądane kortykosteroidów. W kartonowej “trumience” zabrała je do lecznicy. Dianabol może mieć szkodliwy wpływ na wątrobę, dlatego podczas kuracji Dianabolem należy stosować środki ochronne: Samarin, Legalon, Tudca. Im szybciej zareagujemy, tym szybciej zwierzak wróci do zdrowia i przestanie odczuwać ból. Aby szybko osiągnąć upragnione wyniki, masę mięśniową oraz siłę, coraz więcej osób decyduje się na wspomaganie sterydami anabolicznymi nie zdając sobie sprawy, jakie skutki mogą wywołać w organizmie. Dzieląc się sprzętem do iniekcji możesz także zakazić się infekcjami przenoszonymi drogą krwiopochodną, w tym HIV i HCV WZW typu C. Na szczęście, jak lekarz nie powie jak odpowiednio prowadzić inhalację i higienę po niej, informacje takie można uzyskać u farmaceuty w aptece. SARMy działanie jest stosunkowo proste. I Produktów Biobójczych.

wielka masa sterydy  Nadzieje i marzenia

Sterydy anaboliczne – skutki uboczne

Nie wykluczone, że znajdziesz partnerkę do treningów. Ciekawostek motoryzacyjnych znajdziesz na Gazeta. Dodatkowo błędnie spożywane hGH przyniesie jedynie krótkotrwałą poprawę wyglądu. Jednymi z większych zagrożeń dla wcześniaków jest wirus RS czyli syncytialny wirus nabłonka oddechowego o którym przygotowuję oddzielny wpis oraz krztusiec, który ostatnio powrócił jako choroba, a wcześniaki są przez niego często hospitalizowane. Oprócz szybkiego przyrostu masy mięśniowej, zwiększenia siły i wytrzymałości, przyrostu masy kostnej oraz wzmożonej produkcji czerwonych krwinek sterydy anaboliczne wpływają na występowanie męskich cech płciowych, takich jak: obfite owłosienie całego ciała, wzrost narządów płciowych, zmiana budowy ciała, a także głosu. Podane dane osobowe przetwarzane są z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wymaganych stosownymi przepisami o ochronie danych osobowych. Podczas UFC 259 stanął w szranki z mianowanym przez byłego mistrza, Khabiba. Z plikami tymi, po ich zapisaniu, łączy się serwer, uzyskując do nich odpowiedni dostęp. Deca, która potocznie zwana jest nandrolonem to jeden z najsilniejszych dostępnych sterydów anabolicznych, który wspomaga zawodników związanych ze sportami siłowymi w ich morderczych przygotowaniach do zawodów. Te pliki cookie pomagają poprawić jakość treści reklamowych na stronach. Chyba Tiromel bez recepty z tego co się orientuję. Antyoksydacyjne działanie wyciągu z czosnku Kyolic. U pacjentów mogą wystąpić symptomy zespołu Cushinga obejmujące zaburzenia psychiczne depresja, objawy schizofrenii, trądzik, rozstępy skórne, odkładanie tkanki tłuszczowej, retencja płynów, nadciśnienie, osteoporoza czy wrzody przewodu pokarmowego. Istnieje szereg różnic, które doprowadzają do znacznego rozróżnienia sterydów anabolicznych od prohormonów.

Najgorsze rady na świecie dotyczące wielka masa sterydy

Sterydy jedną z przyczyn zaćmy

Kobiety w niektórych przypadkach odnoszą korzyści ze stosowania nandrolonu i jest to dla nich stosunkowo interesujące, ponieważ niewielkie ilości nandrolonu mogą zapewnić bardzo duże korzyści. Infinity ostatnimi czasy poprawiło design swoich opakowań , towar w Polsce nie jest mocno popularny , ale ma dobre opinie , szczególnie długi testosteron. Sterydy, a dokładniej steroidy to lipidowe związki pochodzenia zwierzęcego lub roślinnego. Mówimy tutaj o preparatach, które pozwolą zbudować masę mięśniową. Trening Przygotowania Motorycznego, Warszawafitness klub Ursynów. Warto zauważyć, że Anadrol szybko nasyca receptory, dlatego jego spożycie nie powinno przekraczać tygodni 6. Wszystkie recenzje są publikowane bez moderacji. W Polsce – nachwilę obecną – mamy na rynku farmaceutycznym dwa preparaty dostępne bezrecepty zawierające w swoim składzie mometazonu furoinian Nasometin Control iMomester Nasal w postaci aerozolu. Po 2 dniach przyplątało się ucho. Długa Łąka wczoraj 13:09. Jednak clenbuterol może przyczynić się także do wystąpienia wielu objawów niepożądanych, np. Ocet to produkt, który posiada wiele zastosowań. Ryzyko powikłań związane jest przede wszystkim z nieprawidłową ich aplikacją i nieprzestrzeganiem zaleceń lekarza. Skrótowo: tłuszcz związany jest z dwoma rodzajamy receptorów : alfa 2, oraz beta 2. Brak rozpoznania tej choroby na czas lub niewłaściwie jej leczenie grozi późnymi powikłaniami. Retencję wody i sodu w organizmie, hipokaliemię, cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, skórne reakcje nadwrażliwości wysypka, pokrzywka, świąd oraz zaburzenia psychiczne np. Warszawa 2 lata temu. W przypadku, gdy dawka okaże się niewystarczająca, należy udać się na wizytę lekarską. Policja szuka wspólników zatrzymanego Mimo że na razie zatrzymano tylko jedną osobę, policja podejrzewa, że mężczyzna miał wspólników stąd mowa o złodziejach. Substancja czynna max lmg 25mg na kapsulke nie. Mógłby, ale nie może. Dalsze badania mogą zmienić te wyniki. Na chorobę Leśniowskiego Crohna. Seastian “Jajka się kurczą. Nakładać cienką warstwę kremu lub żelu na miejsca zmienione chorobowo 2 razy na dobę rano i wieczorem.

Jakie są skutki uboczne sterydów u psów?

Bezwzględnie i w stu procentach. Attractivе section of content. Pl/ documents/ / / wplywy 12 pdf. Podstawą jest więc dobra dieta, a dopiero potem możemy dokładać do niej cos na mase. Spójrz na swojego zwierzaka. Jamy nosowe w lekkim stanie zapalnym, dość kruche naczynia, przy dotyku krwawiące, brak wysięku ropnego i widocznego ciała obcego. Odczuwamy mniej zmęczenia i mamy więcej energii do wykonywania ciężkich treningów. Leczenie za pomocą glikokortykosteroidów, nazywane jest sterydoterapią lub steroidoterapią. Sterydy są nadal stosowane doustnie np. Dianabol lub Dbol todoustny steryd anaboliczny, który jest stosowany jako dodatkowy steryd, a niesam. Martwych podatników VAT oraz przywrócenie sankcji VAT, tj. Należy wziąć pod uwagę, że zdecydowana większość z wyżej wymienionych skutków jest wynikiem przedawkowania lub stosowania “lewych” sterydów. Oxandrolone lub Anavar Steroid nazwa marki został pierwotnie opisany przez dwóch naukowców, w.

Jak to możliwe skoro nie wzięłam żadnej substancji leczniczej?

Naukowcy we współpracy z lekarzami i przedstawicielami firmy farmaceutycznej pracują nad specjalną kapsułką, która wykona iniekcję wewnątrz żołądka pacjenta. Trudno jednak ukryć, że kulturyści po takie środki sięgają. Rundzie faworyzowanego Curtisa Blaydesa 14 3 w walce wieczoru UFC Vegas 19. Poraża otwartość dyskusji i nieskrępowane przekazywanie osobistych doświadczeń. Tak, dlatego ważne jest szkolenie pacjentów, jeśli chodzi o sposób używania inhalatorów i dobieranie takiego, które pacjent będzie umiał stosować. Jest odległość danego wierzchołka od. Mimo wszystko informację zawarte w artykule mają postać tylko poglądową, zawsze decyzję o leczeniu kota i o rokowaniu należy przedyskutować z lekarzem weterynarii, Każdy przypadek jest inny a medycyna weterynaryjna daje coraz więcej nowych możliwości walki z chorobą. Dodatkowo statyny pozytywnie wpływają na zapobieganie pękaniu blaszki miażdżycowej, co w efekcie zmniejsza ryzyko zawału serca. Może doprowadzić w późniejszym wieku do przerostu prostaty. Proszę opisać swoje nawyki zywieniowe, po preparacie Structum pacjenci nie mają skłonności do tycia. U dzieci, podawanie sterydów może spowodować zahamowanie wzrostu i przedwczesne dojrzewanie. Wyświetlanie wszystkich wyników: 4. A na muskularną i wysportowaną sylwetkę rzeczywiście trzeba sobie zapracować. Ich działanie utrzymuje się jednak tylko przez okres rozpadu leku – w zależnosci od leku 2 4 tygodnie. W debiucie zmierzyła. Przeczytaj ostrzeżenie dotyczące informacji medycznych i pokrewnych zamieszczonych w Wikipedii. Ale chyba nie planujesz startu po pierwszym cyklu. To, czego boimy się najbardziej, to sterydy podawane w dawkach przekraczających ilości fizjologiczne. Należy stosować leki profilaktyczne i łagodzące. @banan00: zawsze mozesz podbic do jakiegos koksa na silce i zagadac, ze potrzebujesz tematu. Więcej informacji o wykorzystywanych przez nas narzędziach zewnętrznych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności wskazanej w Regulaminie naszego Serwisu. Dobierzemy cykl i dawkowanie pod Ciebie. Tylko w okresie zaostrzeń zaleca się leki doustne lub dożylne. Naukowcy z amerykańskiego Narodowego Instytutu Głuchoty i Innych Zaburzeń Komunikacji z ang. Punktowy Lotion Na Niedoskonałości. Właściciele oraz moderatorzy SFD. Moda na odchudzanie i powolne wyniszczanie organizmu. Pisze o tym, ponieważ kuracje antybiotykowe nie sa skuteczne – bakterie sa bardzo inteligentne.

Ginekomastia – czym jest, jak ją leczyć i jak zapobiegać?

Witam wszystkichŻyję już z tym bólem prawie rok. Na to miano zasługują ludzie w następstwie t. W trakcie leczenia powinno się oceniać stan psychiczny pacjenta, a w razie nieprawidłowości – ograniczyć lub odstawić te leki. Policjant postanawia zapisać się do klubu MMA, kierowanego przez jego znajomą Owcę. Leczenie takie jest ograniczane w czasie do uzyskania kontroli nad stanem pacjenta. Około roku temu 3 odpowiedzi. Infekcje w obrębie stawu powodujące uszkodzenia tkanki i chrząstki stawowej. Zaleca się, że u osób zdrowych, które mają nadciśnienie, będące czynnikiem ryzyka, otyłość czy cukrzycę, powinno się utrzymywać poziom LDL poniżej 80. I przez lata nic z tym nie zrobili. Sterydy to organiczne związki chemiczne rozpuszczalne w tłuszczach. Sterydy anaboliczne do kupienia to jeden z podstawowych preparatów, po jaki sięgają kulturyści, chcący szybko i efektywnie rozwinąć swoją muskulaturę, jak i poprawić witalność oraz ogólną wydolność organizmu podczas ćwiczeń. Wtedy zaczynamy bardzo źle się czuć.

Monitor Polski z 2022 r

Jego rodzice twierdzili, że nie zauważyli, iż coś zażywa. Skontaktuj się ze specjalistą. Ale prawdziwy obiad kotlet z ziemniakami/ryżem/kaszą a nie kebaba w sosie , czy kolejnego kubełek skrzydełek w KFC. Podsumowując, ATDjest środkiem wartym uwagi osób, które zmagają się z nadmierną aromatyzacją androgenów, szczególnie w trakcie cyklów sterydowych, gdy suplementy takie jak cynk, czy resweratrol mogą nie być wystarczające. Najprawdopodobniej będzie to 190 kk w zw z 212 kk, być może dojdzie 190a kk, zależy jak prokurator oceni materiał dowodowy. Niestety na efekty musiałem długo czekać, dlatego zdecydowałem się sięgnąć po odpowiedni suplement. Piotr Kuna, kierownik II Katedry Chorób Wewnętrznych UM w Łodzi. Dlaczego to takie ważne. Właśnie pod powierzchnią Szwajcarii ma powstać cały system dróg, którymi będą poruszać się dostawcze roboty. Preparat zawiera budezonid, który zmniejsza obrzęk i podrażnienie dróg oddechowych. Jeśli chcesz wiedzieć, czytaj dalej. Kortykosteroidy wziewne. Wniosków, jakie nasunęły się po lekturze ww.

Jakość wydania

Teraz kiedy to piszę to znowu płaczę. Im bardziej podobają się sobie, tym głośniej na siebie krzyczą. Dobra wiara i należyta staranność jako przesłanki prawa. Generalnie jednak, postawa Darka w całej rundzie jest rozczarowaniem. Karolina , około 5 miesięcy temu 3 odpowiedzi. Sterydy do nosa, w odróżnieniu od popularnych kropli donosowych środków hamujących katar poprzez obkurczanie naczyń krwionośnych błony śluzowej nosa oraz części leków przeciwhistaminowych doraźnie znoszących objawy alergii, są dostępne wyłącznie na receptę. Tak więc chorzy na Covid 19, którzy chcą się leczyć amantadyną, nadal mogą nabyć lek, ale nierefundowany. Potwierdzono także ich duże bezpieczeństwo kliniczne, nie stwierdzając powikłań po aplikacji. Tym sposobem możemy nabawić się jakieś niebezpiecznej chory typu cukrzyca lub miażdżyca. Do dostępnych leków, w tym kropli do oczu bez recepty zaliczamy. Sterydy anaboliczne przyjmowane w czasie ciąży mogą wpływać na rozwój płodu, powodując rozwój narządów męskich u płodów żeńskich i narządów żeńskich u płodów męskich. Podstawowy cel:pizza z oliwkami. Dzisiaj nadal są chętnie wybierane przez wielu trenujących. Trudno byłoby znaleźć ojca, któremu nigdy nie przeszło przez głowę takie ostrzeżenie. Nadmierne odwodnienie, wywołane działaniem diuretyków oraz wysiłku fizycznego, może mieć szkodliwe działanie na układ sercowo naczyniowy. W związku z licznymi efektami ubocznymi oddziaływującymi na cały organizm, w szczególności układ krążenia, trenbolon nie jest absolutnie wskazany, czy to osobom, które chcą zrzucić kilka kilogramów, czy też sportowcom dbającym o każdy element budowy ciała. Astma może mieć podłoże alergiczne i często rozwija się pod wpływem ekspozycji na alergeny. W związku z tym, że głównie sterydy, zahamowują nieodwracalnie proces wzrostu kości, szczególnie młodzież powinna się bronić przed stosowaniem takich preparatów. W celu optymalizacji efektów warto wspomóc się odpowiednią suplementacją: kreatyna, odżywka białkowa, gainer lub AAKG to suplementy wpływające na zwiększenie masy mięśniowej. Oznacza to, że może być stosowany przez tych, którzy chcą zwiększyć masę ciała, ale także przez tych, którzy chcą stracić tkankę tłuszczową przy zachowaniu masy mięśniowej. Oglądaj postawę moje. Testosteron powoduje, że mężczyźni są agresywniejsi od kobiet, które w bardzo małych ilościach produkują ten hormon. PL to największy w Polsce portal dla dietetyków. Opis działań ubocznych nie oznacza, że i Tobie się one przydarzą. Nie potrafi powiedzieć, co ją boli, reaguje w najsmutniejszy sposób – przez ataki i zachowania autoagresywne. Przygotujemy dla Ciebie coś ciekawego i możesz być pewna, że nie zasypiemy Cię mailami. Można liczyć ponadto na przyrost masy kostnej, co wynika z aktywowania procesów mineralizacji tkanki kostnej. Chorobami, w których sterydoterapia jest często nierozłącznym elementem leczenia, są.

Choroby i objawy

Steroidy to skuteczne leki, których prawidłowe stosowanie znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu. Amino acids are organic compounds that play many key roles in the human body. Kaletki maziowe są strukturami znajdującymi się pomiędzy sąsiadującymi narządami np. Można tak powiedzieć, ponieważ trądzik różowaty to choroba skóry. Twój adres e mail nie zostanie opublikowany. Stan osób ciężko przechodzących COVID 19 pogarsza się m. To one wspomagają budowe mięśni. Dzieje się tak, ponieważ DMARDs biorą 8 12 tygodni Pokaż wyniki. INFOGRAFIKA: 5 Rzeczy, Które Wyłącza Ci Jaja. Jej laboratorium prowadzi m. I właśnie dlatego, że tak Panów publicznie zachwalałam i polecałam wszystkim znajomym i nieznajomym właścicielom psów – po zaistniałej w listopadzie 2015r. Lekarz może zlecić wykonanie pilnych badań obrazowych w przypadkach rwy kulszowej z podejrzeniem zmiany nowotworowej lub zapalnej w obrębie kręgosłupa oraz gdy bólowi towarzyszą zaburzenia neurologiczne niedowład, zaburzenia odruchów, znaczne zaburzenia czucia, zatrzymanie oddawania moczu.

Strefa trenera

Dawka preparatu dobierana jest w zależności od oczekiwanych efektów i stopnia zaawansowania kulturysty. Wakacje to wspaniały czas, kiedy można odpocząć, zrelaksować się i nieco sobie odpuścić, jeśli chodzi o chodzenie na siłownię, przestrzeganie diety itd. Zalety Trenbolon Acetate, najbardziej odczuwa i docenia się podczas treningu, kiedy mięśnie są już zmęczone i napompowane a zawodnik czuje ich wypełnienie. Działanie niektórych sterydów anabolicznych polega na stymulowaniu wzrostu masy mięśni i czasami również kości poprzez pobudzanie syntezy białka lub zmiany w gospodarce wapniem. W takim przypadku najlepiej jest współpracować z lekarzem, aby zmienić leki. Iza, współczuję Tobie jeszcze bardziej pieskowi. Rzuć wszystko i wyjedź w Bieszczady albo na mazury. Patrząc na to jak cierpiał przez ostatnie dni uważam że zrobiłam dobrze, pies umarł przy właścicielu, nie w samotności. PolubieniePolubione przez 1 osoba. W poniedziałek będzie miał wykonane kolejne badania krwi. Znakomita większość amatorów sportu dba o prawidłową ilość estrogenu, dlatego że może on być ich sprzymierzeńcem w zwiększaniu przyrostu masy mięśniowej. Udar krwotoczny daje natomiast w TK obraz ogniska o zwiększonym pochłanianiu promieniowania jasny obszar. Na jego pojawienie się ma wpływ kilka czynników: uwarunkowania genetyczne, flora bakteryjna jelit, pasożyty i ich produkty, czynniki pokarmowe. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem. Mocne leki mogą być uzależniające i silnie obciążać wątrobę. Understanding Medical Cannabis Has Never Been Simpler™. Naukowcy odkryli, że gdy stan pacjentów pogarszał się i zbliżali się oni do śmierci, tracili średnio 4 kg masy mięśniowej. Choroby układu endokrynnego, oddechowego, skóry prawne/D2017000174101. Nigdy w życiu nie pojechałem na urlop dłużej niż tydzień, bo tęskniłem za nim. Leki steroidowe stosowane długotrwale, wpływają niekorzystnie na cały organizm. Należy je więc stosować ściśle według zaleceń producenta i rygorystycznie przestrzegać dawkowania oraz sugerowanych odstępów pomiędzy poszczególnymi iniekcjami. Dnia 31 sierpnia 2020 roku zgłosiłam się znowu do szpitala z podejrzeniem odmy płucnej. Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam. I Ewuniu Twoje psiaczki też są cudne prawda. Postautor: karolek » 17 lis 2014, 15:06.